Tuning Lamborghini

Murciélago LP2000-2 SV Twin-Turbo

Na světě se objevilo další Super Veloce, které má výkon navýšený turby. Po „vyměklém“ SV od Underground Racing tu máme kreaci od Convert Tuning Dynamics.

A o co se jedná? Tento úpravce na tomto vozu pracoval dlouhé čtyři roky, přibližně 3000 hodin práce! Když si rozebereme název vozu, tak tady máme vůz, který má dva tisíce koní (přesně 2030, označení je menší, protože asi vypadá lépe). Dvojka značí pohon zadní nápravy. Většinu nových koní mají na svědomí dvě turba Garrett GTX-4294. Dále je tu nový výfuk, sání, pět(!) CAI vstupů vzduchu, nové vložky válců, mezichladič, tepelné izolace a řadu dalších modifikací, řídící jednotku nevyjímaje. „Zbytečné“ izolace skončily na podlaze dílny a v interiéru se nově nachází bezpečnostní rám. Je tu i rozpěra tlumičů, speciální akumulátor a audiosystém.

Celý vůz vznikl zatím pouze v jediném exempláři, který je v matném bílém laku. Teď už nezbývá nic jiného, než čekat na nějaké jízdní video, které bude díky 2030 koním pouze na zadní nápravě určitě akční.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..