AcademyNovinky

Accademia 2014: Ve znamení Huracánu

Lamborghini nabízí svým zákazníkům možnost vyzkoušet schopnosti svých aut pod dohledem zkušených instruktorů na závodní trati. Tyto programy jsou sdruženy pod hlavičkou Lamborghini Accademia (dříve Lamborghini Academy), od letoška si na okruzích bude možné vyzkoušet i nové babylambo Huracán.

Automobilka nabízí svým klientům dva okruhové programy, jeden intenzivní a jeden pro zkušené jezdce. V rámci programu čeká na účastníky několik tréninků – například slalomu, brzdění, prudké akcelerace a jízdy smykem. Na trati se v jednom dni objeví maximálně 24 jezdců, kteří jsou rozděleni do malých skupin. Díky tomu se navzájem nepletou a mohou se toho více naučit, protože jim instruktoři věnují o to větší pozornost.

Tuto sezonu první okruhová akademie Lamborghini se koná tento týden na italském okruhu Imola, v září budou následovat akce na slavném americkém okruhu Laguna Seca, v září a v říjnu Accademia zamíří na německý Hockenheim.

Lamborghini nadále počítá i se školou jízdy na ledu a sněhu tzv. Winter Accademia. Pro sezonu 2015 jsou naplánovány tři akce, které se budou konat v Evropě, Asii a Americe.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..