NovinkyVideo

Video: Winkelmann se loučí se zaměstnanci Lamborghini

Prezident a generální ředitel Lamborghini Stephan Winkelmann opustil své funkce v italské automobilce a odchází k mateřské značce Audi, kde povede její sportovní divize quattro. Tímto způsobem se rozloučil se svými dosavadními podřízenými.

Během rozlučkového proslovu Winkelmann před nastoupenými pracovníky Lamborghini poděkoval zaměstnancům automobilky za obětavou práci plnou vášně, kterou v minulých letech odváděli. Rovněž uvedl, že za léta strávená v italském výrobci bude mít spoustu nezapomenutelných vzpomínek. Na slova o tom, že byla čest spolupracovat s takovým týmem, zareagoval hlas z publika, že pro něj to čest byla také.

Jak se můžete přesvědčit na přiloženém videu, byla rozlučka Winkelmanna velice dojemná, odstupující šéf se neubránil slzám, což dokazuje, že práci v Lamborghini odváděl rád. Ostatně uvedl, že i v následujících letech bude fanouškem Lamborghini. Svůj projev ukončil slovy: jste šampioni, na shledanou, což doprovodil mohutný potlesk. Winkelmannovým nástupcem se k 15. březnu stává Stefano Domenicali. Doufejme, že bude stejně nadšeným a úspěšným šéfem jako jeho předchůdce.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..