Novinky

Konec desítek limitovaných edic?

Lamborghini údajně v současnosti vytváří novou strategii své budoucnosti. Automobilka zjistila, že současná strategie mnoha limitovaných edicí není příliš úspěšná. Do budoucna tak máme zapomenout na tolik verzí jednoho modelu.

Rozdílem bude to, že Lamborghini bude prodávat několik variant jednoho auta bok po boku. Těšit se tak můžeme napříkald na modelovou řadu, která bude čítat Aventador kupé, Aventador Roadster a odlehčený Aventador, zřejmě s označením Super Veloce. Podle těchto zpráv se na tzv. Aventador SV můžeme těšit mnohem dříve než se původně očekávalo.

Je pravda, že speciálních edic jednoho vozu je už příliš, povězte sami – Gallardo Momo, Gallardo SE, Gallardo Nera, Gallardo LP550-2 Valentino Balboni, Gallardo LP570-4 Blancpain, Gallardo LP550-2 Singapore, Gallardo LP550-2 Tricolore, Gallardo LP570-4 Super Trofeo Stradale, Gallardo MLE. A to jsme nezmínili Gallardo Superleggera, Gallardo Spyder, Gallardo LP550-2 a další.

Fanoušci limitovaných edicí mají tak zřejmě smůlu, Aventadoru Bicolore Stradale Limited Edition se pravděpodobně nedočkáme.

Foto: Gallardo Tricolore

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..