LifeStyle

Lamborghini Collezione jaro/léto 2015

Lamborghini představuje novou kolekci svého oblečení pro letošní sezonu jaro/léto. Hlavním motivem kolekce je šestiúhelník, typický znak pro poslední modely italské značky.

Součástí kolekce jsou celkem tři řady oblečení: Classic, Casual a Squadra Corse. První kombinuje modernu s retrem, její součástí je elegantní pánský blazer se třemi knoflíky a motivem včelí plástve, semišové sako s vložkami z perforované kůže nebo košile s motivem písmena L.

Také řada Casual se vrací do historie, ke kořenům značky Lamborghini. Leteckou bundu odkazující na šedesátá léta doplňují trička a polokošile vzdávající hold historickým vozům italské automobilky.

Řada Squadra Corse je pak ryze sportovní záležitost inspirovaná světem závodů. Vedle oblečení čítá kolekce Lamborghini také různé doplňky – náramky kůže, která se používá na čalounění interiérů Lamborghini, tašky z karbonových vláken nebo zmenšeniny skutečných vozů s býkem na přídi. Zakoupit je možné i pánský parfém L1 kombinující vůně pepře, vetiveru, tabáku, kůže a pižma.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..