LifeStyleNovinky

Huracán představuje svoji výbavu

Lamborghini Huracán je právě na mnoha soukromých prezentacích představováno svým potencionálním zákazníkům. Na těchto kcích byla odhalena i cena vozu, v Evropě se Huracán bude prodávat za 169.500 eur bez daně, což je asi 4,7 milionu korun.

Automobilka už zveřejnila také seznam výbavy automobilu. Ta zahrnuje kožené čalounění, elektricky ovládaná a sklápěná zrcátka s vyhříváním, automatickou dvouzónovou klimatizací, šest airbagů, karbon-keramické brzdy, multimediální systém s 12,3palcovou obrazovkou, full-LED světlomety nebo 20palcová hliníková kola Giano. Jedná se o kola s motivem šestiúhelníku, která lehce připomínají kola z Countache.

Za příplatek jsou následující prvky:

adaptivní magneto-reologické tlumiče nastavitelné ve třech úrovních 2.400 eur

navigace 2.300 eur

parkovací senzory a zadní parkovací kamera 2.800 eur

posilovač řízení LDS s proměnným účinkem (1.700 eur)

systém zvedající přední nápravu o 30 milimetrů (2.500 eur)

vyhřívané a elektricky ovládané sedačky (2.000 eur)

Ve článku Barvy na Huracán jsme blíže popsaly nabízené laky karoserie. Běžné a metalické laky se objednávají bez příplatku, za perleťové se připlácí 3.200 eur, za matné dokonce 10.000 eur. Při objednání speciálního laku z individualizačního programu Ad personam zákazníci zaplatí 7.100 eur.

Zapomenout bychom neměli ani na kovaná 20palcová kola Mimas za 4.000 eur nebo prosklený kryt motorového prostoru za 5.000 eur, který nahradí standardní „žaluzie“ jak z Miury.

Čalounení v interiéru je v základu jednobarevné, jednobarevná kabina s alcantarou přijde na 1.500 eur, kombinace dvou barev a alcantary, nebo kůže stojí 2.500 eur.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..