Editorial

CzechLamborghini.cz na nové doméně

Vážení čtenáři, milovníci a fanoušci vozů Lamborghini, vítáme Vás u prvního editorialu serveru CzechLamborghini.cz, největšího magazínu o automobilce Lamborghini v České republice.

Během minulých měsíců jsme opustili starý server na doméně www.Lambo.Webgarden.cz a přesunuli se na novou doménu www.CzechLamborghini.cz.

Jestli jste našimi stálými návštěvníky, tak jste si určitě všimli, že nový již magazín pracuje na plné obrátky. V současné době jsme dokončili sekce Tuning, Lifestyle, Novinky, Reportáže, Video a Historie, kde se budete pravidelně dozvídat o upravených Lamborghini, novém zboží v Lamborghini Store, novinkách v automobilce a dalších aktuálních informacích spojených s automobilkou s rozzuřeným býkem ve znaku.

V nejbližší době plánujeme uvedení sekce Showroom, kterou nyní testujeme. V ní se dozvíte o podrobných technických údajích jednotlivých modelů automobilky Lamborghini.

Doufáme, že budete našimi čtenáři i nadále, protože na CzechLamborghini najdete ty nejaktuálnější a nejpodrobnější informace ze světa Lamborghini v ČR. Navíc ode dneška až do Vánoc pro Vás každou neděli připravíme podrobný článek o nějakém modelu Lamborghini. Tento týden jsme začali Miurou a Espadou, příští týden se těšte na další model. Jaký? To prozatím zůstane naším tajemstvím.

Své veškeré dotazy ohledně webu posílejte na e-mail: redakce@czechlamborghini.cz

Příjemné chvilky na našich stránkách Vám za celou redakci přeje Lukáš Volšický.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..