Novinky

Nová zastoupení v Číně

Automobilka Lamborghini posiluje své pozice na čínském trhu. Zde otevřela nové zastoupení ve městě Hangzhou a showroom v Pekingu přesunula na atraktivnější pozici. Pekingské zastoupení je v současné době největším prodejcem automobilů s rozzuřeným býkem ve znaku v celé Asii.

Nově otevřené zastoupení je součástí plánu na světové rozšiřování působení automobilky. S novým showroomem automobilka působí v sedmi čínských městech – v Guangzhou, Šanghaji, Pekingu, Chengdu, Hangzhou, Xiamen a Hong Kongu.

Čínský trh je pro Automobili Lamborghini důležitý, za letošních deset měsíců tu narostly prodeje o 23,1% s 64 prodanými vozy. Lamborghini počítá, že se v Číně do konce roku prodá 80 automobilů, ve srovnání s loňskými 72. Celá asijsko-tichomořská oblast posiluje svojí pozici, letošní prodeje zde činí 26,8% celkové produkce, což znamená nárůst o čtyři procenta oproti loňsku.

“Rychle rostoucí čínská ekonomika zaujala celý svět. A síla této asijské ekonomiky nadále slibuje silný potenciál v podobě nárůstu prodejů i do budoucna,“ uvedl Stephan Winkelmann, prezident a generální ředitel společnosti Automobili Lamborghini SpA.

Zastoupení v Pekingu, v hlavním městě Číny, se přesunulo na slavnou ulici Jinbao, která patří mezi nejdůležitější světová místa v nakupování luxusních produktů. Jeho velikost činí asi 700 metrů čtverečních.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..