Tuning Lamborghini

BF performance Murciélago GTR 620

O tuto, již trochu starší, tuningovou úpravu se postarala švýcarská firma BF Performance, sídlící ve městě Zug, a zapracovala na tom, aby Murciélago vypadalo jakoby zrovna sjelo ze závodního okruhu na civilní silnice.

Paket zahrnuje přední spoiler, nástavce prahů, difuzor, velké zadní křídlo, průhlednou kapotu, kryt výfuků, mračítka na světla (můžete si je dát i na vašeho „vytuněného“ kadetta) a bílé blinkry. Dvanáctiválcový motor objemu 6,2 litru zůstal sice bez úprav, ale BF Performance nabízí montáž sportovního, případně ryze závodního výfuku, což by měla být jistě povinnost i případě nákupu tohoto paketu.

V interiéru nalezneme karbonový kit (při jeho koupi pak interiér bude trochu vypadat jako ten v Enzu) a sportovní sedačky se čtyř- nebo pětibodovými pásy. Zákazníci, kterým se takový závodní interiér nelíbí, si mohou objednat multimediální systém s navigací a parkovací kamerou.

Motor zůstal bez úprav, ale BF Performance raději vyměnilo i brzdy. Ty nové jsou sportovní a můžou být jak v ocelovém, tak karbon-keramickém provedení.

Celý komplet stál v době uvedení cca 30 000 Eur včetně montáže.

Foto: BF Performance

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..