Tuning Lamborghini

BF Performance Murciélago GT 660

Murciélago LP640 pohání 640 koníků. Zdá se vám to málo? Ne? Tak to byste nemohli pracovat ve firmě BF Performance, která měla jiný názor. Navíc se jí ani moc nelíbil vzhled vozidla a lehce jej poupravil. Poznejte BF Performance Murciélago GT 660.

Ladičská firma BF Performance ze Švýcarska představila na Frankfurtském autosalonu 2007 vylepšené Lamborghini Murciélago LP640. 640 koní je pro někoho přespříliš, ale najdou se i tací, kterým je to málo. Pro takové majitele je tu tato úprava – Murciélago GT 660. Sériový motor produkující 640 koní v ní byl ještě o pětadvacet koní posílen, takže, vyladěný dvanáctiválec dostal sílu 665 koní.

Firma není klasickým komerčním tunerem, spíše se specializuje na šampionát FIA GT a tato specializace je na první pohled patrná. Už při prvním pohledu na automobil je vidět podobnost se závodním Murciélagem. Nový přední nárazník má totiž na spodní hraně masivní spoiler („lízátko“), na bocích jsou vytažené prahy a na zádi vedle nového přítlačného křídla i přepracovaný difuzor. Všechny jmenované díly, včetně víka od zavazadlového prostoru, jsou z lehkých karbon-kevlarových vláken. Ze stejného materiálu je i dvanáctidílný baliček doplňků pro obložení kokpitu.

Objednat si tuningový paket můžete jak na verzi Coupé, tak na verzi Roadster. 665 koní s otevřenou střechou? Tak to bude nářez!

Foto: BF Performance

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..