Tuning Lamborghini

BF Performance Gallardo GT 600 Black & White Edition

Black & White je jedna z písní popového krále Michaela Jacksona, nyní však stejný název označuje tuningový paket od společnosti BF Performance. Co si myslíte o černobílém Gallardu GT600 s šesti sty koni pod kapotou?

Upravené Gallardo se proti výchozímu Gallardu GT600 od BF Performance liší pouze v černobílém provedení. Černý lak doplňují zářící bílé detaily napříč celou karoserií. Panenským bílým lakem je pokryta část kapoty, přední nárazník, boční prahy, střecha, difusor nebo přítlačné křídlo na zádi.

Modifikované díly jsou totožné jako na paketu GT600, babylambo se díky nim bude více podobat Murciélagu LP670-4 SuperVeloce, nebo vrcholné variaci Gallarda, LP570-4 Superleggera.

Díky vyladěnému motoru o 600 koních a snížené váze o 43 kilogramů dokáže Gallardo GT600 porazit většího, dvanáctiválcového sourozence na okruhu Sachsenring. A to i možná díky tomu, že Gallardo GT600 Black & White Edition pohání pouze zadní kola.

BF Performance samo sebe nazývá domovem speciálních Lamborghini, což přesně vystihuje jeho práci, vždyť vedle Lamborghini upravuje švýcarská společnost jen model Bentley Continental GT.

Foto: BF Performance

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..