NovinkyVideo

Video: LP83X na Nürburgringu

To, že Lamborghini testuje na německém okruhu Nürburgring nový model interně označený LP83X, je známá věc. Již dvakrát jsme vám ze Zeleného pekla přinesli fotografie testovací muly, tentokrát ale pro vás máme video!

Díky němu si můžeme poprvé vychutnat zvuk nástupce Murciélaga. Přestože si zkušební jezdci dávají před kamerou pozor, přece jen je přímo na okruhu dvanáctiválec vozu naplno vytočený. A LP83X se rozhodně nemá zač stydět!

Spolu s videem vyplula na povrch i další zákulisní informace. Konstruktéři prý chtějí postavit výfukový systém auta tak, aby znělo ještě lépe než Murciélago LP670-4 SV, na jehož zvuk jsme nikdy neměli jedinou výtku. Těžký úkol? Uvidíme…

Nástupce Murciélaga, známý zatím jako Lamborghini LP83X, si svoji premiéru odbude na jarním autosalonu v Ženevě. Již na osmého až jedenáctého listopadu letošního roku je však naplánovaná tajná prezentace v Sant‘ Agatě pro VIP zákazníky, kteří si svůj vůz budou moci nespecifikovat o měsíc později. První dodávky k majitelům začnou během května 2011.

Foto: WorldCarFans

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..