Tuning Lamborghini

Underground Racing: preview nového paketu

Pokud si při pohledu na fotografii tohoto vozu říkáte, že obout Murciélago LP640 do jiných ráfků je snadné a zvládnete to i bez této americké firmy, pak se pozorně podívejte na fotografie motorového prostoru. Jiné ráfky nejsou tou hlavní změnou, kterou Underground Racing provedlo.

Dvojité turbodmychadlo, to je oč tu běží. Ano, Underground Racing je jednou z firem, které se zaměřují na instalaci turbodmychadel do motorových prostorů aut, kterým tento doplněk v motoru chybí. Úprava většího Lamborghini se od firmy čekala již delší dobu, ale po uveřejnění své fanoušky rozhodně nezklamala.

Nicméně na přesná čísla si zatím musíme počkat, americký úpravce totiž uvolnil jen první fotografie upraveného vozidla. Menšího bratříčka – malé Gallardo – umí pracovníci firmy vyladit až k hodnotám tisíc tři sta koní, a tak můžeme s jistotou říci, že atak na tisícikolovou hodnotu proběhne i tentokrát.

Underground Racing je spolu s firmou Heffner’s performance nejvýznamnějším americkým úpravcem Lamborghini, zaměřeným na instalaci dvojitých turbodmychadel do těchto vozů. Vedle italské automobilky se zaměřuje též na úpravu vozů Ford GT, či Dodge Viper.

Foto: Underground Racing

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..