Academy

Lamborghini Winter Academy 2009

…aneb hrátky na sněhu. Chcete se naučit ovládat svůj supersport a ještě užít sněhu? Tak právě pro vás byl určen letošní ročník Lamborghini Winter Academy. V italském lyžařském středisku Cortina d‘Ampezzo jste se mohli naučit, jak na sněhu zvládnout vaše Lamborghini.

Lidé z Lamborghini zjistili, že je spoustu majitelů, kteří by se rádi naučili ovládat svého rozzuřeného býka ještě lépe než doposud a založila divizi Lamborghini Academy. Ta majitele učí, jak zvládnout svůj supersport v extrémních situacích, které mohou na silnici nastat. Takovou nebezpečnou situací může být i zasněžená silnice, až pojedete se svým Lamborghini na lyže. Winter Academy se tak, jak je již z názvu jasně patrné, zabývá ježděním na sněhu.

Zúčastnění se potýkali s prudkým vyhýbáním se překážky, nouzovému brzdění, ale také tím, jak zvládnout smyk na zledovatělé ploše. Driftovat s Lamborghini je přece zábava a proč se to nenaučit?

Společníky pro „studenty“ byly vozy Lamborghini Gallardo LP560-4, jejichž síla motoru může nahnat vrásky i těm nejzkušenějším, když se na silnici něco nebezpečného přihodí.

Letošní kurzy měly dva termíny, jeden „obyčejný,“ probíhající 21. – 23. ledna, a druhý, prodloužený, probíhající mezi 23. a 25. lednem, jehož součástí byla i návštěva závodu Světového poháru v alpském lyžování.

Pokud jste se letošního Lamborghini Winter Academy nezúčastnili, tak věřte, že příští rok se bude jistě konat další ročník, Lamborghini Winter Academy 2010.

Fotografie: Automobili Lamborghini SpA

Jeden myslel na “Lamborghini Winter Academy 2009

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..