Novinky

Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude

Automobilka již příští pondělí, 6. listopadu, představí nový automobil. O dlouho avizované SUV Urus ale zatím nepůjde, to světu ukáže až příští měsíc. Jde totiž o prototyp, který Lamborghini postavilo ve spolupráci s americkou univerzitou MIT (Massachusetts Institute of Technology).

Zatím nepojmenovaný koncept se před oficiální premiérou představuje na prvním snímku, z něhož jde vidět pouze část přídě. Ta ukazuje primárně výrazné diody denního svícení tvořící trojcípou hvězdu.

Automobilka bližší informace k prototypu nezveřejnila, pouze tvrdí, že jde o vizi supersportovního auta budoucnosti. To naznačuje, že by mohlo jít o supersport s hybridním pohonem, kterému se Lamborghini blízké budoucnosti nevyhne. Naopak s čistě elektrickým pohonem se zatím v Sant‘ Agatě nepočítá.

Především se ale očekává využití nejnovějších materiálů pro snížení hmotnosti, na kterých Lamborghini s MIT pracuje v rámci strategického partnerství. Co se pak týče jména, nabízí se třeba označení Tamburo nebo Encaste, které má automobilka registrované.

Tak se nechme překvapit, už v pondělí budeme vědět více.

Jeden myslel na “Lamborghini představí nové auto. Urus to zatím nebude

  • Jsem zvědaví co to bude za nádheru.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..