Novinky

Diamond Race 2010 zná svoji trasu

Třetí ročník sportovně-charitativní akce Diamond Race s přízviskem 2010 je tady. Organizátoři zveřejnili letošní trasu i datum celé akce. Diamond Race 2010 odstartuje ve čtvrtek 9. září 2010 před pražským hotelem Hilton Atrium.

Oficiální zahájení ročníku Diamond Race 2010 bude probíhat po celý čtvrtek v nebeském baru Cloud 9 hotelu Hilton Atrium, odkud se účastníci přesunou na Slovensko, na okruh Slovakia Ring v Dunajské Stredě.

Na Slovakia Ringu bude v pátek od 18:00 přichystán závod, jehož výsledek bude rozhodovat o hlavní trofeji. Závodníci se můžou těšit na nejdelší okruh dlouhý 5922 metrů. Třetí den posádky zamíří do Slovinska, k Bledskému jezeru.

Pro skalní příznivce Diamond Race je letos přichystána delší trasa, takzvaný Super Diamond Race, který bude trvat do 17. září 2010. Prodloužená cesta bude pokračovat do Ancony, trajektem do Igoumenitse, odtud pak po dálnici do Soluně. Zpět do České republiky se pojede s dvěma zastávkami v Dubrovníku a na Piranském poloostrově.

Mezi přihlášenými automobily (přihlásit se můžete tady) je zastoupena i dvojice Lamborghini, matné černé Gallardo Spyder a bílé Gallardo LP560-4. Nejen jejich posádky se můžou těšit na tři párty (Movie, Street Dance a Race) a vystoupení hip-hopového barona Rytmuse.

Prohlédněte si fotografie z předchozích dvou ročníků:

Diamond Race 2008

Diamond Race 2009

Foto: Ondřej Vávra + David Bureš

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..