Virtual cars

Lamborghini Miura II

Lamborghini Latinoámerica představil skicu svého dalšího plánovaného modelu. Ten dostal slavné označení Miura II, to ale neznamená, aby se svému předchůdci, byť trochu, podobal.

Joan Ferci, ani Jorge Antonio Fernandez Garcia, hlavní přestavitelé jihoamerické společnosti, zatím nevydali žádné oficiální informace k Miuře II. Můžeme se tak jen dohadovat, jak firma bude chtít vůz vyrobit. Své předcházející výrobky (Coatl, Eros 2000 a Alar777) stavěla na podvozcích Diabla, nicméně je pravděpodobné, že tentokrát spíše použije základy modernějšího Murciélaga.

Desgn Miury II je velice futuristický, zakladatelce supersportů se nijak nepodobá. Motor je uložen uprostřed, nekryje jej žádný kryt, což se podobá řešení jako u Bugatti Veyron.

Nechme se překvapit, jestli Lamborghini Lationámerica dodá k modelu nějaké bližší informace. Firma sice v roce 1995 dostala povolení používat loga italské automobilky, nicméně současnému majiteli Lamborghini se tato dohoda nelíbí a pravděpodobně použije veškeré prostředky, aby se Miura II do výroby nedostala.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..