Novinky

Lamborghini Aventador 50th Anniversary je tu!

Na internet pronikly první fotografie chystaného Lamborghini Aventador 50th Anniversary. Automobil bude poprvé oficiálně k vidění na šanghajském autosalonu. První fotografie potvrzují informace o tomto vozu, které jsme vám přinesli již v minulosti.

Oficiální název vozu zní Lamborghini Aventador LP720-4 50th Anniversary, označení LP720-4 upozorňuje na to, že výkon 6,5litrového dvanáctiválce vzrostl oproti běžnému Aventadoru na 720 koní. Hodnota zrychlení a maximální rychlosti se však proti standardnímu Aventadoru nezměnila, 50th Anniversary také zrychlí z 0-100 km/h za 2,9 sekundy a jede nejvýše 350 km/h.

Aventador LP720-4 50th Anniversary se dále liší speciálním jasným žlutým lakem, který se jmenuje Giallo Maggio. Jedná se o podobný odstín jako Giallo Tenerife. Vedle toho vůz dostal speciální nárazníky, ne nepodobné těm z Aventadoru J. Díky tomu automobil působí velice agresivním dojmem. Dolní část karoserie je černá.

Údajně bude postaveno pouze 100 exemplářů této edice. Cena vozu zatím zveřejněna nebyla. Více informací o Aventadoru LP720-4 50th Anniversary se dozvíme až po jeho oficiální premiéře.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..