Tuning Lamborghini

Jota Bulls Gallardo Spyder Miura Corse

Pokud jste tuner a máte ve své nabídce kit pro baby lambo, je jasné, že s bodykitem pro Gallardo Spyder nebude tolik práce. A tak lidé z Jota Bulls použili několik dílů, které našli ve své dílně, a použili je na úpravu Gallarda Spyder.

Zaměstnanci Jota Bulls rádi pracují s karbonem, a tak se karbonem nešetřilo ani na tomto paketu. Ručně tvarovaný karbon byl použit na předním „lízátku,“ bočních prazích, či upraveném difuzoru. Jednotlivé díly mohou nést barvu karoserie, nebo můžete všem dávat na odiv holý karbon.

Karbonová vlákna byla použita i na upravení bočních chladících otvorů, které jsou větší než u sériového Gallarda a dodávají motoru více čerstvého vzduchu. Jestliže si Gallardo nedokážete představit bez mohutného přítlačného křídla na zádi, můžete využít karbon i na něm. Nicméně Jota Bulls si zřejmě myslí, že na Gallardo Spyder se přítlačné křídlo moc nehodí a představují ho jen na minimu fotek.

Jestliže nejste spokojeni s nabídkou ráfků od Lamborghini, Jota Bulls vám nabízejí svá kola, nazvaná Misano Black Edition. Můžete si připlatit i za sportovní tlumiče, dodávající Gallardu Spyder nižší postoj.

Jota Bulls neradi vytvářejí jen optický tuning a v nabídce mají i úpravu motorového prostoru, pokud by se vám Gallardo Spyder zdálo moc líné. Jota Bulls nabízí čtyři stupně úprav, zahrnující možnost 550 koní, 560 koní, 565 koní, a nebo 610 koní, což je výkon větší, než u Murciélaga L147. Zvýšeného výkonu zaměstnanci dosáhli instalováním sportovních vzduchových filtrů, nerezového sportovního výfukového systému, leštěných hlav válců a dalšími úpravami.

Jota Bulls je jednou z firem, sdružujících se pod společností Dimex Group. Jednotlivé firmy se zaměřují na různé automobilky. Jota Bulls se specializuje na Lamborghini, Leo Nardo na Maserati, a nebo Imola racing na Ferrari.

Foto: Jota Bulls

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..