Reportáže

Fotogalerie: veřejný sraz KSA v Brně 2010

Tento víkend se na Masarykově okruhu v Brně uskutečnil dvoudenní sraz Klubu sportovních aut, který je už několik let považován za největší akci pro české motoristické fanoušky. Na Brněnském automotodromu bylo k vidění snad vše podstatné z české supersportovní scény, a to včetně několika Lamborghini.

Veřejný sraz KSA se letos konal již po několikáté, avšak s tím rozdílem, že letos se protáhl na oba víkendové dny. Jestli je to změna k lepšímu se musí rozhodnout každý sám, nicméně je potřeba uvést, že vozy se „rozmělnily“ do dvou, a tak někteří z návštěvníků mohli být zklamáni, že jejich vysněné žihadlo přijelo druhý den než oni sami. Zklamáni mohli být i ti, kteří na dráze čekali slibované Ferrari Enzo nebo Bugatti Veyron, ani jedno z aut se v Brně neukázalo.

Vozy, které naopak nechyběly, byly například Ferrari Italia, Aston Martin V12 Vantage nebo Porsche Carrera GT jednoho nejenovaného českého hokejisty. Obdivovanou perlou byl i Mercedes-Benz SLS AMG s racčími dveřmi.

Co se týče Lamborghini, musel být spokojen snad každý. Oproti loňsku jich přijelo opravdu hodně, a to včetně matného žlutého Murciélaga LP670-4 SuperVeloce, jež brázdí české silnice pouze ve třech exemplářích. V sobotu se pak v Brně ukázala dvě Murciélaga LP640 v šedém a žlutém provedení. Z babylamborghini si mohli návštěvníci prohlédnout Gallardo LP560-4, Gallardo v úpravě Le Mans od firmy ItalCarDesign nebo Gallardo Superleggera.

Teď už si však prohlédněte naší fotogalerii, jejímž autorem je Jiří Mařík, jemuž touto cestou děkujeme za možnost jejich zveřejnění. Nám nezbývá nic jiného, než popřát KSA vše nejlepší a aby i příští srazy byly v tom samém duchu, jako ten letošní.

Jeden myslel na “Fotogalerie: veřejný sraz KSA v Brně 2010

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..