LifeStyle

Model Lamborghini se zabudovaným harddiskem

Vánoce se blíží, a tak je pomalu čas se poohlédnout po nějakých dárcích. Pro fanoušky značky Lamborghini tu máme jeden tip, a to externí harddisk zabudovaný do zmenšeného modelu Gallarda. Tento disk s tvary Lamborghini prodává společnost CAR69.

CAR69 v současnosti nabízí limitovanou edici 1.000gigabajtových disků v kovových modelech Gallarda Nera a Gallarda Spyder. Jejich základem jsou detailně zpracované modely v měřítku 1:18 od firmy Norev, které jsou osazeny disky firmy Samsung.

Modely s harddiskem z limitované série stojí 4.499 korun, od každého modelu bylo vyrobeno pouze pět exemplářů.

Externí harddisk je v modelu zabudovaný tak, že není na první pohled v interiéru vidět. Disk je totiž důmyslně ukrytý uvnitř vozu a přitom je interiér v maximální míře zachován. K počítači lze disk připojit klasickým USB kabelem, který je součástí dodávky. Do většiny modelů je možné usadit disk dle přání zákazníka. Maximální kapacita je v tomto případě 1.000 GB.

Koho by model Lamborghini nezaujal, pro toho společnost CAR69 nabízí další modely jako například Audi R8, Shelby Mustang, Nissan GTR nebo Porsche Pannamera. Pro náročnější zákazníky je tu možnost zakázkové výroby. Disk lze usadit do 99% modelů v měřítku 1:18.

V případě zájmu o menší kapacitu, je možné zakoupit flashdisk v různých „angličácích.“ Takový disk může mít kapacitu až 64 GB.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..