HistorieNovinky

Lamborghini obnovuje historické centrum

Automobilka Lamborghini obnovilo svoje historické centrum, a to pod názvem Lamborghini Polo Storico. Centrum se zaměří na restaurování historických modelů značky, jeho součástí je také archiv. Klienti ocení možnost certifikace vozu nebo garanci dostupnosti mnohých náhradních dílů pro starší modely značky.

Polo Storico ukazuje, že se Lamborghini snaží zachovat informace o své historii a dědictví i následujícím generacím. Součástí archivu centra je množství dokumentů o historických modelech značky, a to včetně technické dokumentace, nabídky barev nebo čalounění. Nechybí zde ani historické snímky nebo publikace vydané automobilkou. Digitální kopie těchto materiálů budou k dispozici i veřejnosti.

Centrum má nabídnout opravu vozů pomocí originálních náhradních dílů. Zkušení profesionální technici pracující na základě přísných norem umožňují rekonstruovat auto do autentické podoby. Originální náhradní díly a původní postupy a metody práce znamenají, že opravený automobil vypadá jakoby právě vyjel z továrny.

Polo Storico nabídne náhradní díly pro všechny historické modely značky. Komponenty pochází ze zásob automobilky nebo od certifikovaných dodavatelů.

Pokud majitel bude mít pochybnosti o originalitě svého automobilu, bude si jej moci zkontrolovat vyškoleným technikem. Pokud aut vyhoví požadavkům, může dostat certifikát pravosti. Tímto způsobem chce automobilka chránit hodnotu svých historických modelů a pomoci zájemcům s výběrem auta.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..