LifeStyle

Lambo ve Forza Motorsport 3

Již tento měsíc vychází nová hra Forza Motorsport 3 – závodní simulace pro konzoli Xbox 360. Jedná se o hru, kde se posadíte za volant 400 vozů na 100 závodních tratích. A mezi čtyřstovkou aut nebude chybět ani zástupce Lamborghini!

Forza Motorsport je významná závodní série pro konzoli Xbox. Její hlavní předností je realita ovládání vozů, díky čemuž si připadáte jak za volantem skutečných aut. Tato hranice reality je posunuta ještě dál v nejnovějším díle, který vychází tento měsíc.

Ve Forza Motorsport 3, jak je titul oficiálně pojmenován, si budete moci zajezdit s vozy světoznámých značek. Aston Martin, Audi, nebo Ferrari? Jezděte se všemi a přidejte i zážitek s Lamborghini. V nejnovějším díle si zajezdíte s Lamborghini Murciélago LP640, které jistě doplní i menší Gallardo, které se objevilo v minulém díle.

Série Forza Motorsport již delší dobu bojuje s titulem Gran Turismo o nadvládu v závodních simulacích pro herní konzole. Forza je vydávána pro Xbox, Gran Turismo pro konkurenční Play Station. Gran Turismo 5 mělo podle původních plánů vyjít také v říjnu, nicméně jeho vývoj se zbrzdil a v obchodech ho najdete až příští jaro.

Foto: Forza Motorsport 3

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..