Ad personam

Blu Satin – matný modrý lak

V roce 2009 bylo Lamborghini jedním z mála účastníků amerického autosalonu v Detroitu. Na návštěvníky čekala tak jako rok předtím premiéra nové barvy v individualizačním programu Ad personam. I tentokrát Lamborghini doplnilo nabídku matným odstínem.

Barva Blu Satin je podle slov automobilky silným modrým tónem, vyvedeným v matném provedení. Na výstavě se objevily oba modely automobilky, které matná modrá tvořila uhlazenými, dynamickými a elegantními. Unikátní modrá perfektně ladí s křivkami moderních Lamborghini.

Modrá dvojice měla oproti stejnému laku odlišné interiéry. Ve vystaveném Gallardu LP560-4 se základní barvou čalounění stala černá (Nero Perseus,) doplněná kontrastním modrým prošíváním typu Q-citura. Diamantové prošívání bylo použito na sedadlech a dveřích, modrá nit se ale dostala třeba i na volant. Palubní deska byla doplněna karbonem. Díky použitým materiálům působilo Gallardo LP560-4 luxusně a sportovně.

Interiér Murciélaga LP640 byl laděn do sportovního stylu. Diamantové prošívání Q-Citura se objevilo i zde, nicméně nedoplňovalo kůži, nýbrž alcantaru. I tu doplnil na palubní desce karbon, jako v baby lambu.

Supersportovní automobilová značka ze Sant’Agata Bolognese je jediným výrobcem aut, který zvládl obtížné a složité řemeslo, které musí pracovat s tvorbou matného laku. Blu Satin není v nabídce Ad personam jediným matným lakem a je pravděpodobné, že i do budoucna bude tento trend nových matných laků pokračovat.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..