Novinky

Autocar: Ve Frankfurtu bude extrémní verze Gallarda

Britský magazín Autocar tvrdí, že automboilka Lamborghini představí na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu extrémní verzi Gallarda. Ta by se podle Autocaru inspirovala závodní verzí Super Trofeo.

Autocar vychází z toho, že během posledního závodního víkendu letošního ročníku šampionátu Lamborghini Blancpain Super Trofeo byl vůz určený pro VIP jezdce přebarven na červeno. Právě červená barva se objevuje v pozvánce na premiéru nového supersportu od Lamborghini, která proběhne 13. září na autosalonu IAA ve Frankfurtu. Na druhou stranu, Lamborghini už postavilo Gallardo inspirované vlastním značkovým pohárem, jmenuje se LP570-4 Blancpain Edition.

Automobil má být nejextrémnější variantou babylamba a bude vyroben pouze v limitované sérii. Podle Autocaru bude prezentován jako součást oslav letošního 150. výročí sjednocení Itálie. Na počest těchto oslav už Lamborghini představilo Gallardo LP550-2 Tricolore.

Podle dřívějších spekulací má automobilka ze Sant‘ Agaty představit ve Frankfurtu sériové provedení konceptu Sesto Elemento. Auto postavené v omezené sérii by bylo podle těchto zpráv určeno pouze pro závodní okruhy.

Zdroj: Autocar

Foto: Lamborghini Blancpain Super Trofeo

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..