Reportáže

Auto 2011 a Classic Car Show 2011

Vídeňské výstaviště hostilo v půlce ledna dvě automobilové výstavy – Auto 2011 a Classic Car Show 2011. Na obou akcích se ukázaly i zástupci z řad Lamborghini.

Auto 2011 bylo představením všech značek koncernu Volkswagen. V jedné části výstaviště se tak bok po boku postavily automobily Bugatti, Bentley a Lamborghini.

Lamborghini Wien představilo vrcholnou variantu babylamba – Gallardo LP570-4 Superleggera v oranžovém laku Arancio Borealis. Jen o kousek dál se postavilo černooranžové Bugatti Veyron 16.4 Super Sport World Record Edition. Vedle tak exkluzivního auta – Veyron World Record Edition vznikl jen v pětikusové edici – je až s podivem, kolik návštěvníků si fotilo oranžové Lambo. Jeden by řekl, že v takové společnosti bude hrát až druhé housle…

Classic Car Show 2011 bylo naopak prezentací youngtimerů a oldtimerů. Mezi vystavenými vozy z řad těch nejznámějších značek – nechyběly modely Porsche, Ferrari, Aston Martin či Maserati – se objevilo i modré Lamborghini Espada. Škoda, že Espada stála tak nenápadně v rohu, že si jí všiml jen málokdo… Téměř pětimetrové granturismo s plnohodnotnými čtyřmi sedadly by si více pozornosti určitě zasloužilo.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..