Reportáže

Ženeva 2010 v obrazech

Přinášíme vám fotografie z letošního – již osmdesátého – ročníku ženevského autosalonu. Na výstavišti Palexpo mělo letos premiéru Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera. Podívejte se na snímky z jeho světové premiéry.

Dvě sličné modelky v hnědých oblečcích v 13:35 stáhly plachtu z nového Gallarda LP570-4 Superleggera, které do světa nakouklo v zářivě zeleném laku Verde Ithaca. Modernizovaný ostřejší nárazník, mohutnější difusor, italská trikolora, nebo přítlačné karbonové křídlo, to všechno jsou charakteristické prvky nového modelu. Posilněný vidlicový desetiválec produkuje 570 koní. Díky nim Superleggera vystřelí z nuly na sto za 3,4 sekundy, z nuly na dvě stě za 10,2 s a jede až 325 km/h.

Nová Superleggera ale nebyla jediným vystaveným vozem na stánku Lamborghini. Zářivou zelenou střelu doplňovaly i Gallardo LP560-4 Spyder a Murciélago LP670-4 SuperVeloce v o poznání decentnějším (nebo snad nudnějším?) stříbrném laku Grigio Avlon.

Autosalon v Ženevě potrvá až do 14. března. Vstupné činí 14 CHF pro dospělé a 8 CHF pro děti do 16 let. (Švýcarský frank v současné době seženete asi za 17,6 korun).

Jeden myslel na “Ženeva 2010 v obrazech

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..