Ad personam

Marrone Apus – matný hnědý lak

V roce 2008 automobilka Lamborghini představila na autosalonu v Detroitu nové možnosti pro individualizační program Ad personam. Jediným z nových laků byla matná hnědá Marrone Apus.

Na svém stánku v Detroitu automobilka vystavila tři vozy – Murciélago LP640, Murciélago LP640 Roadster a Gallardo Spyder. Právě posledně jmenované bylo vyvedeno v matné hnědé.

Gallardo Spyder uvedlo matný hnědý odstín Marrone Apus, který byl uveden po masivním úspěchu modelu Reventón, jehož dvacítka prodaných kusů byla nalakována v matné šedé.

Podle slov automobilky je Marrone Apus elegantním odstínem mezi hnědou a černou barvou, vyzařující na slunci zlaté odlesky. Takového efektu je dosaženo pigmentem v laku, schopným zabarvit lak do duhové podoby.

Vystavené Gallardo Spyder nebylo hnědé jen na povrchu, ale i v interiéru. V něm se představil nový odstín alcantary – hnědá Marrone Gaia. Tento materiál pokrýval sedadla vozu, palubní desku navíc doplnila dvojice odstínů kůže – bílá Bianco Polar a hnědá Marrone Janus.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..