Novinky

Lamborghini LP650-4 AE Edition: jednokusová edice!

Lamborghini Murciélago LP650-4 Roadster vzniklo pouze v 50 kopiích, jeden z amerických majitelů se ale rozhodl, že svůj vůz chce ještě exkluzivnější. Právě díky němu vzniklo Murciélago LP650-4 AE Edition, který vznikl v jednom jediném exempláři.

Speciální edice vznikla na automobilu s číslem 2/50 a oproti originálu se liší pouze použitým barevným provedením a výbavou.

Všech 50 exemplářů Murciélaga LP650-4 Roadster vzniklo v šedé Grigio Telesto s oranžovými detaily Arancio Leonis, nicméně majitel druhého vyrobeného vozu se rozhodl, že chce raději matný černý lak s černými doplňky.

Automobil byl rozebrán, aby všechny díly mohly být nalakovány na matnou černou. Ano, čtete správně, AE Edition není vybaveno oblíbenými fóliemi, ale opravdovým lakem!

Novinkou jsou i ráfky, postavené na míru firmou Giovanna Wheels. Kola mají vnější límec lesklý černý, vnitřek je matný, s oranžovými detaily pro zvýraznění oranžových brzdových třmenů.

Po výměně kol byl upraven i audiosystém, reproduktory obstarala společnost Focal Utopia, jejíž reproduktory patří mezi nejdražší na světě. Aby nové reproduktory ladily se zbytkem interiéru, jsou oranžové, doplněné plexisklem a karbonovými vlákny.

Za zády pasažérů se objevil nový subwoofer, JL Audio 10W6, napájený dvěma zesilovači Alpine PDX o celkovém výkonu 1600 wattů. Ty jsou umístěny v odkládacím prostoru v kapotě automobilu.

Zvláštností je i “Ticket Avoidance System,” jakýsi antiradar, využívající lasery v předním a zadním nárazníku. Reventón, inspirovaný neviditelnými letouny, radarům neunikne, ale Murciélago LP650-4 AE Edition ano!

Foto: RCH Designs

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..