Wallpaper* City Guide: Bologna

Továrna Lamborghini a přilehlý obchod v Sant‘ Agatě se objevily v oblíbeném průvodci Wallpaper* City Guide, který vydává nakladatelství Phaidon Press. V nově vydaném průvodci, zabývajícím se severoitalským městem Bologna, nechybí ani doporučení k návštěvě nedaleké Sant‘ Agaty.

Wallpaper* City Guide: Bologna je vázaný v černých deskách, tedy v jedné z barev tak typických pro Lamborghini. Na jeho stránkách pak naleznete ty nejdůležitější místa k návštěvě, nejhezčí pamětihodnosti, ale i místa, kde se nejlépe ubytovat, či najíst.

Příručka provede čtenáře Bolognou, kterou chválí jako „město se srdcem na jihu“ s jeho specifickým životním stylem. Průvodce upozorňuje na fakt, že se jedná o jedno z nejfascinujících měst Evropy, kde se setkává moderní architektura s historickou – staré Piazza Maggiore a moderní hotel Art Hotel Corona D’Oro. V kapitole „Sport a zábava“ pak nechybí doporučení navštívit sousedskou Sant‘ Agatu, domov Lamborghini.

Wallpaper* City Guide jsou sestavovány experty v cestování z časopisu Wallpaper*, který se zabývá mezinárodním designem, módou a životním stylem, vydávány jsou nakladatelstvím Phaidon Press, předním světovým vydavatelem knih o výtvarném umění. The Wallpaper* City Guide: Bologna je možno zakoupit i v mateřském obchodě Lamborghini v Sant‘ Agatě, nebo přes on-line obchod Lamborghini www.lamborghinistore.com. Jeho cena činí 8.95 euro.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..