Tuning Lamborghini

VITT Murciélago LP640

Japonská společnost VITT upravila Lamborghini Murcélago LP640. Vůz disponuje několika novými díly, které jej mají připodobnit k nejrychlejší verzi LP670-4 SuperVeloce. V křivkách ale spatříte i inspiraci bodykity jiných firem.

Nutno podotknout, že VITT šlo velice radikální cestou a z bodykitu je cítit jistý nádech tuningu typu „Rychle a zběsile.“ To podporují i modré neony osvětlující podvozek automobilu.

Jednotlivé díly jsou karbonové, nelakované, díky čemuž vozu dodávají dvoubarevný nádech. Zadní podběhy jsou širší než u originálu, výfuky se pyšní novou koncovkou. A jakou sumu musíte složit na účet firmy za tento bodykit? VITT si za něj účtuje 35 000 Euro. My si však myslíme, že tyto peníze se dají utratit mnohem lépe.

Foto: VITT

2 komentáře: „VITT Murciélago LP640

  • Tak to fakt ne lambu takéto niečo nepasuje respektíve pasuje ale musí to byť dobre vyvážené a músí to byť okruhák a odtoho tu je Murciélago R-GT alebo novšie Murciélago LP670-4 R-SV .Co sa týka úprav lamba tak maximálne ešte edo competition, hamann alebo IMSA aj ked posledné dve menované ma tiež nejak extra svojimi úpravami neohurili teraz mám na mysli design 🙂

  • a zabudol som na premier 4509 limited co je vlastne veilside pre luxusné auta a to bolo po exteriérovej stránke veľmi vkusne upravené len v povedomí ludí je to zatial trochu neznáma značka i ked ked sa povie veilside tak niektorý vedia že je to nejaký tuningový úpravca

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..