Video: Urus v akci. Na poušti…

Premiéra nového Lamborghini Urus se rychle blíží, odehraje se již na začátku prosince, a tak automobilka stále častěji zveřejňuje materiály lákající příchod na toto SUV. Nejnověji ukázala, jak se maskovaný prototyp Urusu prohání na poušti. A jak se podle snímků zdá, i v takovém prostředí bude jako doma.

Urus podle dřívějších prohlášení chce být velice schopným autem jak na silnici, tak mimo ni, což toto prezentační video potvrzuje. SUV totiž v rámci přepínače jízdních režimů Anima nabídne i módy i pro jízdu v terénu, jako třeba Sabbia, který, jak název napovídá (sabbia, italský výraz pro písek) ocení hlavně šejkové z Blízkého východu. Přizpůsobí totiž nastavení jednotlivých systémů auta pro jízdu v písku.

Vedle toho se můžeme těšit i na režimy Terra (hlína) a Neve (sníh), zatímco pro jízdu na silnici budou určeny režimy Strada, Sport a Corsa, známé ze supersportovních Lamborghini.

O pohon Urusu se postará dvakrát přeplňovaný osmiválec, poháněná budou všechna čtyři kola. A jak prezentuje přiložené video, k dispozici bude i natáčení zadní nápravy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..