Verde Ithaca – zelený lak

Zelený lak Verde Ithaca se v rámci individualizačního programu Ad personam dodává pouze pro model Gallardo, pro Murciélago LP640-4 je barvou standardní, bez jakéhokoliv příplatku. Jedno Gallardo v této barvě můžeme potkat i v České republice.

Při tvorbě zeleného laku Verde Ithaca se automobilka inspirovala lakem, určeným pro stařičké Lamborghini Miura. Už Miura mohla být objednána v odstínu podobném Verdě Ithaca. A vedení se „retro“ lakem trefilo do černého, na odvážné moderní modely značky prostě sedí, vždyť pestrá barva dodává extravagantním modelům jedinečný luxusní nádech.

Nenechte se zmást fotkami moderních zelených vozů, byť na každé fotce vypadá odstín jinak, stále se jedná o tu samou Verde Ithacu. A navíc vozem v této barvě budete jedineční, pro Murciélago LP670-4 SV si jej objednali pouze tři majitelé! Buďte odvážní jako oni a objednejte si na Lamborghini právě tento lak, určitě nebudete litovat.

Zmíněným českým exemplářem je Gallardo Spyder, modelového ročníku 2008, který je v současné době na prodej v jediném českém oficiálním zastoupení, v Lamborghini Praha. Automobil kombinuje zelenou i v interiéru, kde se objevila zelená kůže v odstínu Verde Ulysses.

Foto: Ondřej Vávra

Jeden myslel na “Verde Ithaca – zelený lak

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..