Sraz KSA – Most 2009

Na Svatého Václava Klub sportovních aut jako tradičně pořádal veřejný sraz na okruhu v Mostě. Na Mostecký autodrom se tak mohli vydat i fanoušci rychlých kol, aby svá vysněná vozidla viděli na vlastní oči.

Klub sportovních aut „svatováclavský“ sraz pořádá již po několikáté a tentokrát pořadatelům vyšlo vstříc i počasí. Asfalt na okruhu prohřívalo sluníčko, a tak se majitelé sportovních automobilů nemusely bát kluzkého povrchu tak jako v některých minulých ročnících.

Mezi zúčastněnými nechyběly největší skvosty klubu – na Mosteckém okruhu bylo možné spatřit Maserati MC12, K1 Attack, či Radical SR3 RS. Mezi účastníky se ale mihla i dvojice z chovu Sant‘ Agaty – oranžové Gallardo LP560-4 a bílé Murciélago LP640.

Klub sportovních aut byl založen v roce 2005, jeho zakladatelem se stal Nikolaos Seizis. Ten se snaží, aby majitelé rychlých automobilů uměli své čtyřkolové milenky zvládnout ve všech krizových situacích. V současné době má klub skoro pět set členů, kteří se scházejí několikrát ročně převážně na okruzích v Brně a Mostě.

Foto: Josef Brandejs

Jeden myslel na “Sraz KSA – Most 2009

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..