Novinky

Veneno Roadster: Šéf Lamborghini potvrdil jeho příchod

Už několik týdnů se spekuluje o tom, že Lamborghini chystá otevřenou verzi modelu Veneno. Nyní je vše potvrzené, šéf automobilky Stephan Winkelmann serveru CarAndDriver potvrdil, že Lamborghini Veneno Roadster postaví.

Zatímco Veneno kupé vznikne ve čtyřech kusech (tři pro klienty, jeden zůstane v majetku automobilky), Veneno Roadster má být vyrobeno v devíti exemplářích.

Zájemci o Veneno Roadster by se měli hlásit co nejdříve svému nejbližšímu prodejci vozů Lamborghini. O Veneno byl totiž mezi klienty značky ohromný zájem a čekající majitelé na auto dostali mnohé nabídky na prodej jejich kousku.

Veneno Roadster samozřejmě nebude levným autem, jeho cena totiž má činit 3,3 milionu eur (cca 85 milionů korun), což je o desetinu více než v případě kupé.

Pro fanoušky chystaného automobilu, kteří si jej nemohou dovolit, máme na závěr špatnou zprávu. Veneno Roadster totiž možná nikdy nebude oficiálně vystaveno na nějakém autosalonu. Pohled na Veneno Roadster by si v takovém případě mohli užívat jen jeho majitelé, případně šťastlivci, kteří by jej někde náhodou spatřili.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..