Tuning Lamborghini

Rusconi und Ulz Gallardo Spyder

Ve Švýcarskou jsou firmy upravující sériové vozy velice populární, a tak není divu, že se v této alpské zemi objevují i malí tuneři, v ostatních zemích neznámí. Jednou z nich je firma Rusconi und Ulz, která se zaměřila i na úpravu Gallarda Spyder.

Společnost Rusconi und Ulz dostala do rukou žluté Gallardo Spyder, které doplnila černými detaily. Žlutý lak doplňuje černá část předního nárazníku, jež vytváří dojem, že přední nasávací otvory tvoří jeden velký celek. Černé je i okolí bočních nasávacích otvorů a některé části karoserie z pohledu zezadu.

Černými doplňky jsou i netradičně směrová světla, zatmavená jsou i zadní světla. Při pohledu na záď vozu si všimnete čtveřice koncovek výfuku, jenž představovaly tento designérský prvek dříve, než se objevily na Gallardu LP560-4. Novým doplňkem zádě je taktéž malé přítlačné křídlo, jež je decentnější než v jiných případech.

Rusconi und Ulz je sice malá firma, nicméně to jí nebrání v tom, aby se musela zaměřit jen na úpravu vzhledu. Švýcarský úpravce upravil i podvozek vozu, který mu dodává ještě sportovnější nastavení.

Poslední úpravou jsou kola, můžete si vybrat černá s límci v barvě karoserie, anebo se rozhodnout pro zcela nová stříbrná, jež vypadají, jako by pocházela z filmu Rychle a zběsile. Výběr je na vás – dodáte svému autu decentnější vzhled černými koly, nebo vzhled pravověrného tunera koly stříbrnými?

Foto: Rusconi und Ulz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..