Renocar Tuning Race Day 2010

Tento víkend se na Masarykově okruhu konala akce Renocar Tuning Race Day 2010. I když název napovídá, že se na brněnský automotodrom sjely vyšperkované vozy z druhé ruky, není to pravda. Na okruhu jste mohli zahlédnout i automobily Porsche, Ferrari, nebo Lamborghini.

Přestože Lamborghini nejsou typickými auty pro okruhové účely, v Brně byly k vidění hned dvě, a to žluté a černé Gallardo. Černý exemplář názvu akce odpovídal, byl vybaven modifikovaným lízátkem a stříbrnými pruhy přes celou karoserii. (Oko redakce tento paket označilo za ten od Hamannu).

Účastníci víkendové akce se mohli projet na závodní dráze nebo vyzkoušet zrychlení svého oře (popřípadě býka) ve čtyř set metrovém sprintu. Komu ani to nestačilo, projel se v závodě do vrchu.

Renocar Tuning Race Day 2010 letošní sezonu srazů teprve načal, již začátkem května se však můžete těšit na ten největší, a to na veřejný sraz Klubu sportovních aut, který proběhne ve dnech 8. a 9. května na Masarykově okruhu. Jeho největším lákadlem bude soutěž o nejlepší zvuk motoru. Přijďte podpořit vozy Lamborghini, neboť hlasovat o vítězi budou právě návštěvníci.

Foto: Jiří Mařík

2 komentáře: „Renocar Tuning Race Day 2010

  • 04/12/2010 (17:07)
    Trvalý odkaz

    v jakém že bude měste ten sraz?v místě?dekuji za odpověd

  • 04/12/2010 (17:30)
    Trvalý odkaz

    Sraz Klubu sportovních aut bude také na okruhu v Brně. Článek jsme aktualizovali a tuto informaci tam doplnili.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..