Tuning Lamborghini

Premier4509 Murciélago

Na počátku loňského roku vznikla nová japonská tuningová společnost Premier4509. jejím prvním počinem se stal optický paket pro Lamborghini Murciélago.

Kit pro Murciélago byl vůbec první úpravou této společnosti. Premier4509 je jednou z větví známé společnosti VeilSide. Nová společnost dostala za úkol stavět tuningové pakety jen pro ty nejluxusnější automobilky světa, zahrnující Lamborghini, Bentley, či Aston Martin.

A jak japonské Murciélago vypadá? Doplňková výbava obsahuje upravený přední a zadní nárazník. Ty tvoří automobilu agresivnější postoj, který zařídily ostré hrany nárazníků a nové otvory. Optický paket zahrnuje i nové boční podběhy a nastavitelné přítlačné křídlo na zádi. Vzadu mohou být upraveny i svítilny, na přání zákazníka se nabízejí zatmavená světla, či svítilny z různých verzí Murciélaga.

Všechny úpravy jsou vyrobeny ze směsi karbonu a plastu (samozřejmě kromě světel), a měly by zlepšovat aerodynamiku vozu. Při pozornější prohlídce bodykitu si všimnete, že se toto Murciélago lehce podobá „stíhačce“ Reventónu. Cena úprav se pohybuje okolo 28 000 dollarů.

Tuner počítá se zachováním exkluzivity upravených aut, maximální cifrou upravených aut totiž bude hodnota 300. Ani víc, ani míň. Pokud tedy tyto optické doplňky chcete, rozhodně neváhejte s jejich objednáváním.

Foto: Premier4509

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..