Nový Spyder na Slovensku

Ve slovenském Trenčíně se objevilo nové Lamborghini Gallardo Spyder v jasném zeleném laku Verde Ithaca. Tato barva je, jak v Česku, tak na Slovensku velice unikátní, už jen díky tomu, že pro desetiválcový model je tento lak dostupný pouze přes individualizační program Ad personam. Pokud se vám vůz zdá podvědomý, pak proto, že byl prodán přes české zastoupení Lamborghini Praha.

Gallardo Spyder si odbylo světovou premiéru na autosalonu ve Frankfurtu v roce 2005. S sebou si přineslo elektricky skládanou plátěnou střechu, která se složí za záda pasažérů za 20 sekund.

V kabrioletech se většinou korzuje v ulicích velkoměst, nicméně věřte, že s Gallardem Spyder nebude zdržovat ani na dálnicích. Jeho maximální rychlost činí 314 km/h s nataženou střechou, bez ní budete o sedm kilometrů v hodině pomalejší.

Podle našich propočtů najdete na Slovensku tři Gallarda Spyder, v Česku je otevřené Gallardo oblíbenější, na českých poznávacích značkách se pohybuje osm exemplářů.

Za fotografie a námět ke článku děkujeme Jakubovi Rumanovskému.

3 komentáře: „Nový Spyder na Slovensku

 • 04/06/2010 (15:28)
  Trvalý odkaz

  tri ? aj s týmto ja som z Košíc a čas od času tu stretnem jedno strieborné a jedno oranžové gallardo spyder a neverím že nikto na západnom slovensku nemá gallardo spyder

 • 04/06/2010 (20:27)
  Trvalý odkaz

  V našich propočtech byly dva oranžové, z Košic a z Bratislavy, a toto zelené.

 • 04/25/2011 (02:59)
  Trvalý odkaz

  Zelene je na predaj, majitel si kupil LP640.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..