Murciélago LP640 Roadster VERSACE
V létě roku 2008 automobilka Lamborghini představila další novinku pro individualizační program Ad personam. Tentokrát se nejednalo o pouhý nový odstín, ale o kompletně postavený vůz.
Tento vůz dostal označení Murciélago LP640 Roadster VERSACE a jak již z jeho názvu napovídá, designéři z Lamborghini Centro Style opět spolupracovali s návrháři italské módní firmy Versace.
Po úspěchu limitované edice Murciélago LP640 VERSACE, které vzniklo pouhých dvacet exemplářů, se vedení firmy rozhodlo motivy firmy Versace nabídnout i v rámci individualizačního programu Ad personam. Tentokrát se ale mělo jednat o otevřenou verzi vlajkové lodi značky.
Vedle typických řeckých klíčů – motivu firmy Versace – které se objevily jak na dveřích, tak uvnitř interiéru, přineslo Murciélago LP640 Roadster Versace úplnou novinku. Kryt motoru je totiž zcela poprvé vyroben ze skla, díky čemuž můžete obdivovat srdce automobilu i u verze Roadster.
Vnitřek je opět vybaven řeckými klíči, které se objevují v celém interiéru – na sedačkách, i loketní opěrce mezi sedadly. Interiér je vyroben z nejjemnější kůže využívající kontrastu bílé a černé barvy.
Vedle samotného modelu společnost Versace představila i sadu doplňků k vozu. Ty zahrnují sportovní tašku, kufřík, aktovku, rukavice, řidičské boty, pásek, peněženku, přívěšek na klíče, čepici nebo džíny. Všechny doplňky jsou vyrobeny výhradně z černé matné telecí kůže a zdobí je jak logo Versace, tak logo Lamborghini. Speciální kolekce byla exkluzivně prodávaná jak přes butiky Versace, tak přes oficiální zastoupení automobilky.