LifeStyle

Model: Lamborghini Concept 2010

Lamborghini zatím nevydalo žádné oficiální stanovisko, kdy na trh přijde nová vlajková loď automobilky, natož abychom věděli, jak nový model bude vypadat. Jeden z českých zapálených modelářů a sběratel modelů Lamborghini Karel Strupp však zapracoval na modelu, jež se inspiroval křivkami virtuálního vozu, který vytvořila redakce anglického AutoExpress.

AutoExpress před nedávnem načrtl svojí vizi, jak by mohl vypadat budoucí dvanáctiválcový model automobilky Lamborghini. Jeho křivky si vzaly inspiraci hlavně z konceptu Estoque, který se představil na Pařížském autosalonu 2008. Nicméně design postrádá čtvery dveře, tohle je pravý supersport!

Českému sběrateli Karlu Struppovi se tento virtuální koncept zalíbil, že se rozhodl převést jej do reality, alespoň v rámci modelu v měřítku 1:18.

Daný model, který v současné době existuje v jediném exempláři na světě, vzniknul přestavbou dvou modelů. Na stavbu byly použity modely Murciélago LP640 a Estoque. Jejich kombinací vzniklo Lamborghini Concept 2010. Bude nová vlajková loď automobilky vypadat právě takto?

Karel Strupp se na úpravu modelů Lamborghini zaměřuje již delší dobu. V jeho dílně vznikl například Reventón Roadster, limuzína Diablo, či Countach LP500.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..