LifeStyleNovinkyVideo

Lego Lamborghini Sián je tady. Koupíte ho za 9.999 korun

Lamborghini v lednu oznámilo spolupráci s Legem a nyní je tu první výsledek této spolupráce. Jedná se o stavebnici Lego Technic Lamborghini Sián FKP 37. Cena stavebnice je na českém trhu je stanovena na 9.999 korun.

Z Lega si tak nově můžete postavit zmenšenou repliku hybridního superauta Sián FKP 37 v měřítku 1:8, kterou budete muset složit z 3.696 dílků. Stavebnici 60 centimetrů dlouhého, 13 cm vysokého a 25 cm širokého modelu můžete objednávat od 1. června prostřednictvím oficiálních stránek Lega, nebo ve specializovaných obchodech Lego Store.

Stavebnice Lego Lamborghini Sián je přitom velice realistická. Její součástí je replika vidlicového dvanáctiválce, stejně jako pohyblivý zadní přítlačný spoiler nebo funkční zavěšení. Je tu dokonce i osmistupňová sekvenční převodovka ovládaná pohyblivými páčkami pod volantem. Specialitou je též otevíratelný zavazadelník, v němž najdete tašku s unikátním sériovým číslem, který odemkne blíže nespecifikovaný obsah. V návodu se nachází QR kódy odkazující na speciální videosérii odhalující vznik tohoto modelu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..