Lamborghini ve Zlíně

Návštěvníci galerie Zlaté jablko ve Zlíně si od 1. března mohou na chodbě tohoto nákupního střediska prohlédnout trojici supersportovních vozů. Společnost Auto Exner tu vystavuje dvojici Lamborghini a jeden vůz z dílny Astonu Martin.

Jediný český oficiální dovozce vozů Lamborghini ve Zlíně vystavuje dvojici z desetiválcové modelové řady – Gallardo LP560-4 a Gallardo LP560-4 Spyder. Prvně jmenovaný je ve žlutém laku Giallo Midas, druhý v matně hnědém Marrone Apus, který je dostupný pouze skrz individualizační program Ad personam.

Oba vozy pohání 560 koní, které produkuje uprostřed uložený vidlicový desetiválec. Kupé vystřelí z nuly na sto za 3,7 s a jede až rychlostí 325 km/h, otevřená verze je pomalejší o 3 setiny sekundy, respektive o 1 km/h.

Vedle Lamborghini Praha se ve Zlíně objevil i vůz z showroomu Aston Martin Praha, který taktéž spadá pod křídla společnosti Auto Exner. Z britské produkce si můžete ve Zlatém jablku prohlédnou Aston Martin DB9 Volante.

Prezentační akce Lamborghini Praha a Aston Martin Praha potrvá do neděle 21. března, takže pokud chcete na vlastní oči spatřit tyto vozy, musíte si pospíšit.

Foto: Dudus + Zlaté jablko

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..