Reportáže

Lamborghini v Paříži

Letošní Pařížský autosalon nebyl jen o premiéře prototypu Sesto Elemento. Lamborghini zde prezentovalo i své další modely, a to Gallardo LP570-4 Superleggera a Gallardo LP560-4 Spyder. Mondial de l’automobile jsme navštívili i my a nyní vám přinášíme několik fotek ze stánku továrny Lamborghini.

Gallardo LP570-4 Superleggera dávalo na odiv svoji zelenou barvu, vystavený exemplář se pyšnil lakem Verde Ithaca tak, jako na oficiálních fotografiích tohoto modelu. LP570-4 Superleggera pohání vidlicový desetiválec o výkonu 570 koní. Díky tomu je v současnosti nejsilnější verzí babylamba.

Gallardo LP560-4 Spyder se ukázalo v šedém, luxusně vypadajícím laku. Otevřený vůz není určen jen pro korzování na bulvárech s otevřenou střechou, díky 560 koních není ani žádná brzda provozu.

Sesto Elemento je malou ukázkou budoucnosti továrny ze Sant‘ Agaty. Váha, to bude hlavní priorita při stavbě nových modelů. Sesto Elemento váží díky využití karbonových vláken a dalších kompozitních materiálů pouhých 999 kilogramů.

Mondial de l’automobile potrvá do 17. října. Otevřeno je každý den od osmi ráno do osmi večer, vstupné činí 12 euro pro dospělé, studenti, děti a větší skupiny mají nárok na slevu.

Jeden myslel na “Lamborghini v Paříži

  • udělejte něco s těma chybama v textech je to děs!!!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..