Novinky

Lamborghini jedničkou v bezpečnosti

Automobilka Lamborghini byla oceněna Cenou za bezpečnost a sociální uvědomění na prvním Národním fóru pro bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti, pořádaném nadací Alma Mater v italské Boloni.

Boloňská univerzita a nadace Alma Mater udělila Automobili Lamborghini SpA první místo v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví na pracovišti v kategorii automobilového průmyslu. Automobilka si ocenění zasloužila za „poskytnutí velkého důrazu na bezpečnost na pracovišti (o čemž svědčí snížení pracovních úrazů v továrně), za trvalý závazek ke zlepšování pracovních podmínek, za soustavnou pozornost k blahobytu pracovníků (automobilka využívá nejmodernější technologie pro analýzu rizik a prevence), a zejména za investice do ochrany svých zaměstnanců.“

Díky různým iniciativám bylo možné snížit nehodovost v posledních třech letech na třetinu, což je úroveň hluboko pod celostátním průměrem.

„Naše strategie spočívá v budování skutečné ochrany zdraví a prevence nehod,“ říká Stephan Winkelmann, prezident a generální ředitel společnosti Automobili Lamborghini SpA,.

Lamborghini nabízí bezplatné zdravotní služby, jako je očkování, léčba a individuální vyšetření, kupříkladu speciální „program nad 45“ zahrnuje pravidelné kontroly se zaměřením na kardiovaskulární choroby.

Foto: Stephan Winkelmann přebírá cenu z rukou Ivana Dionigiho

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..