Virtual cars

Lamborghini Indomable Concept

Lamborghini zřejmě již zanedlouho představí nástupce Murciélaga, kterým automobilka naznačí, jakým směrem se bude ubírat její budoucnost. Designéři tak mají poslední šanci ukázat, jak by si oni sami představovali budoucí Lamborghini. Lamborghini Indomable je dílem Daniela Chinchilly Ochoy a Alberta Fernandeze Albilarese, studentů Univerzity polytechnického designu v Miláně.

Koncept Lamborghini Indomable vznikl jako součást studia obou autorů, kteří ve svém díle navrhli automobil postavený na základech Gallarda. Hlavní inspirací se stal stíhací letoun F-22 Raptor.

Autoři návrhu posunuli současný design značky o několik let dopředu. V přední části se rýsují křivky nynějších nasávacích otvorů, kterými se chlubí Gallardo LP560-4 i Murciélago LP640-4. Vzadu se naopak ukázala inspirace stíhačkou F-22 Raptor. Kryt motoru odkazuje na kryt zbraňového systému letadla, bok automobilu má vypadat jako křídlo.

Mexičan Daniel Chinchilla Ochoa pracuje na designu dopravních prostředků čtyři roky, během kterých spolupracoval s automobilkami Volkswagen, GM, Ford, Peugeot nebo Seat, pro které vytvářel vozy pro mexický trh. V rámci svého magisterského studia byl vybrán k šestiměsíční praxi v Centro Stile v Sant‘ Agatě Bolognese. Uvidíme i jeho nápady vidět na budoucích Lamborghini?

Foto: Daniel Chinchilla Ochoa

Jeden myslel na “Lamborghini Indomable Concept

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..