LifeStyle

Lamborghini Collezione podzim/zima 2011

Lamborghini zveřejnilo módní kolekci oblečení pro letošní podzim a zimu. Vedle již tradičních triček, polokošilí nebo bund s obrázkem rozzuřeného býka, popřípadě nápisem „Automobili Lamborghini“ tu je sada zavazadel z karbonových vláken.

Automobilka nabízí tři zavazadla – cestovní měkkou tašku a dvě tašky přes rameno – menší a větší. Podle Lamborghini jsou tyto tašky díky karbonu lehké a odolné. Při nákupu karbonových zavazadel ale počítejte s vyšší cenou, přes oficiální internetový obchod Lamborghini Store stojí od 850 do 1450 euro.

Zimní kolekce je laděna do tradičních zimních barev (bílé, černé, tmavě modré, antracitově šedé a zelené), které doplňuje zářivá oranžová, popřípadě růžová.

Novinkou je použití elastické bavlny, díky které mají být trička, mikiny a polokošile pohodlnější. Pletené oblečení zase využívá jemnou vlnu merino. Zimní kabáty jsou vycpány husím peřím, rukavice zase vyrobeny z jemné nappa kůže.

Na dalších novinkách Lamborghini spolupracovalo s dalšími firmami. Nový náramek byl vyroben ve spolupráci s firmou Albanu, na kuličkovém peru zase spolupracovala firma Omas. Novinkou je také notebook VX7 Automobili Lamborghini Asus v oranžovém provedení.

Lamborghini nabízí několik možností, kde kolekci pro zimu 2011 koupit. Vedle oficiálního internetového obchodu Lamborghini Store tu je síť butiků, které se nacházejí v Sant’Agatě Bolognese, Los Angeles, Vancouveru, Melbourne, Berlíně, Hongkongu, Chengdu, Chong Qing a Shantou. Některé produkty by měly být k dispozici také ve 120 světových oficiálních zastoupení Lamborghini.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..