Novinky

Kox a von Thurn und Taxis mistry v ADAC GT Masters

Jezdci týmu Reiter Engineering Peter Kox a Albert von Thurn und Taxis vyhráli letošní ročník šampionátu ADAC GT Masters. K tomu jim pomohla dvě umístění na pódiu v posledním závodním víkendu sezony na německém okruhu Oschersleben. Peter Kox a Albert von Thurn und Taxis nadělili svým soupeřům 13 bodů.

Během letošního roku dokázalo německo-holandské duo vyhrát čtyři závody, třikrát skončili druzí. Díky tomu vyhráli bodování jezdců, Reiter Engineering skončil mezi týmy druhý. Nevadilo, že německá stáj nasadila do letošní sezony jen jedno auto.

“Již dlouho spolupracujeme s Reiter Engineering a je skvělé, že po té době jsme dokázali vyhrát. Nové závodní Gallardo je skvělé ve všech šampionátech, ve kterých startuje,“ řekl Peter Kox. Jeho kolega Albert von Thurn und Taxis dodal: „Je to nejšťastnější moment mého života. V posledních minutách závodu jsem stále přemýšlel, že se může něco stát. Dokonce jsem se začal modlit!“

Dalším šampionátem, kde Reiter Engineering úspěšně startuje, je série FIA GT1. Tam je německá stáj v průběžném hodnocení na druhé pozici.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..