Novinky

Huracán 2016: Vypínání válců a více výbavy

Už v červenci jsme vás informovali o tom, že Lamborghini chystá pro model Huracán lehká vylepšení pro modelový rok 2016. Nyní automobilka tyto změny oficiálně ohlašuje.

Po vzoru většího Aaventadoru a Huracánu Spyder se i Huracán kupé dočká systému vypínání válců. Kvůli snížení spotřeby se tak z desetiválcového supersportu může stát pětiválcový. Automobilka zdůrazňuje, že posádka změnu počtu pracujících válců vůbec nepostřehne.

Konstruktéři lehce upravili také nastavení systému pohonu všech kol. Především v módu Strada má Huracán nabídnout neutrálnější chování.

Lamborghini dále rozšířilo nabídku laků a čalounění v interiéru. K dispozici jsou i tradiční odstíny nebo matné laky. Díky programu Ad personam je pak možné si vybrat takřka jakoukoliv barevnou kombinaci. Standardem je kůží čalouněná horní část palubní deska nebo matně černé rámečky výdechů ventilace.

Nabídku příplatkové výbavy rozšířit hudební systém Sensonum. Jeho součástí je deset reproduktorů o celkovém výkonu 390 W. Sportovní výfuk s matnými koncovkami pak nově mohou objednávat zákazníci z celého světa. Komfort může zvýšit tempomat nebo „cestovatelský“ paket zahrnující zapalovač, sítě na zavazadla nebo držáky na pití. Poslední novinkou je diodové nasvícení motorového prostoru.

Cena Huracánu modelového roku 2016 je stanovena na 169.000 eur bez daně, což je stejně jako dosud.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..