Hodinky Blancpain Super Trofeo Chronograph

V roce 2009 znovu odstartoval značkový pohár Lamborghini Super Trofeo, který nově sponzorovala hodinářská společnost Blancpain. Díky spolupráci švýcarské a italské firmy vznikly v tří set kusové limitované edici speciální hodinky Blancpain Super Trofeo Chronograph.

Blancpain pro hodinky oslavující automobilku Lamborghini navrhla speciální design, který má připomínat tachometr vozu Gallardo, který v šampionátu Super Trofeo závodí.

Černý ciferník zdobí dvě velké číslice devět a dvanáct ve výrazné červenobílé kombinaci, jejich vzhled je totožný s čísly na tachometru Gallarda LP560-4. Ostatní ukazatele (stopky, ukazatel data, nebo druhý ciferník) se rovněž inspirovaly přístrojovou deskou v italském supersportu.

Tělo hodinek je kovové, vyrobené z několika materiálů, které se využívají i na stavbu sportovních vozidel. Jeho průměr činí 43,5 milimetrů.

Uvnitř najdeme nový přístroj F185, který díky vlastnímu vinutému mechanickému motorku umožní hodinkám vydržet 40 hodin v rezervním chodu. Pokud se s hodinkami budete chtít potápět, věřte, že vydrží do sta metrů pod vodou.

Švýcarská společnost Blancpain ve svém oboru podniká již od roku 1735. Každý přístroj staví jediný hodinář, což odrazuje jeho kvalitu a individuální pozornost věnovanou každému postavenému exempláři.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..